Customer Support Manager, Poznań

Przegląd pozycji

Kluczowe obowiązki:

  • Rozwiązywanie wszelkich problemów i skarg, które mogą się pojawić
  • Aktywne monitorowanie ruchu ładunku
  • Komunikacja ze sterownikami
  • Wsparcie telefoniczne podczas procesu dostawy

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym
  • Dobra komunikacja ustna, umiejętności podejmowania decyzji i negocjacji
  • Harmonogram pracy: od 14:00 do 23:00 (poniedziałek – piątek)

Oferujemy:

  • Wygodne i nowoczesne biuro
  • Płatne urlopy i dni chorobowe Doskonała szansa na rozwój zawodowy i osobisty
  • Przyjazna i zrównoważona atmosfera
  • Umowa polecenie

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim.

(Detale)

Pozycja

Plan pracy

Full time

Lokalizacja

Biuro

Kraj

Polska

Ubiegać się o pracę

Other positions

Kraj

Customer Support Manager, Opole

Polska

Full time

Dyspozytor, Poznań

Polska

Full time

Dispatcher (US market)

Ukraina

Full time

Oto dlaczego warto wybrać Partum

Mentoring

Członkowie drużyny pomogą Ci odpowiedzieć na wszelkie robocze pytania, wybierając optymalną taktykę i strategię

Zajęcia

Silny zespół to skuteczny zespół, dlatego będziesz zaskoczony ilością działań, które wspólnie wykonujemy, aby zacieśnić więzi

Elastyczny harmonogram

Możesz wybierać pomiędzy pracą zmianową, dzięki czemu możliwe jest łączenie pracy z nauką

Are you ready to rally around your big idea?

Popracujmy razem